fbpx

KONTAKTAI

Darbo laikas:
I – V 8:00 – 18:00
+370 602 58443
uzsakymai@zaliuziuimperija.lt

NEMOKAMA
KONSULTACIJA

UŽSIRAŠYKITE KONSULTACIJAI

Įveskite telefono numerį ir artimiausiu metu su Jumis susisieks mūsų konsultantas. Mes atsakysime į visus Jūsų klausimus bei padėsime užsirašyti meistro atvykimui.

NEMOKAMAI siūlome:

  • Meistro atvykimą
  • Langų matavimą
  • Katalogų pristatymą
  • Kainų skaičiavimą

SKAMBINKITE

ARBA

Įveskite telefono numerį
Fill out this field

ATSILIEPIMAI

Virš 100+ Klientų atsiliepimų ir 5 000+ uždengtų langų

Diana S.

Didelis pasirinkimas. Aukšta kokybė už superinę kainą. Ačiū. Tikrai rekomenduoju.

Edita M.

Viskas puikiai ir sklandžiai, pasiūlytas tinkamas sprendimas dideliam langui, darbai atlikti kokybiškai ir greitai. Labai rekomenduoju.

Monika R.

Labai draugiškai pakonsultavo ir padėjo išsirinkti labiausiai man tinkantį variantą. Gamyba bei montavimas buvo atlikti ne tik kokybiškai, bet ir gretai.

Loreta L.

Dėkoju konsultantei bei meistrui už puikią komunikaciją, kokybišką, profesionaliai ir greitai atliktą darbą! Rekomenduoju! Linkiu sėkmės darbuose!

Živilė S.

Labai patiko. Gera kaina, kokybė, o aptarnavimas super. Dirba kokybiškai ir atsakingai. Ačiū ir sėkmės Jums

Daiva K.

Labai greitas aptarnavimas ir malonus bendravimas, o taip pat patarimai ir kokybiškas ir paslaugų įvykdymas. Esu labai patenkinta. Ačiū

Dovilė K.

Nuo išmatavimo iki sumontavimo viskas buvo labai profesionalu. Gavome labai išsamią konsultaciją ir pritaikėme skirtingas žaliuzes. Dukra labai patenkinta, kad tarp daugybės spalvų rado jai patinkančią! Tikrai labai rekomenduojame!

Karina Z.

Vienas iš retų atvejų, kai aptarnavimas ir kokybė yra aukščiausio lygio, o kaina ir gaminimo trukmė maloniai nustebina. Visas darbas – nuo konsultacijos iki rezultato yra tiesiog “vau”.

Diana B.

Tik geriausios rekomendacijos! Greitai ir kokybiškai už tikrai malonią kainą! Nuo išmatavimų iki montavimo praėjo tik dvi savaitės. Komunikacija aukščiausiame lygyje!

APIE MUS

Žaliuzių Imperija – langų uždengimų srityje daugiau nei 20 metų veikiantis šeimos verslas. Dirbame tam, kad Jūs galėtumėte mėgautis šiuolaikiškais, patikimais ir kokybiškais langų uždengimų sprendimais savo namuose ir komercinėse patalpose.

Per visus veiklos metus subūrėme patikimų partnerių ir tiekėjų tinklą, todėl savo Klientams siūlome kokybiškas prekes už geriausią kainą. Mums yra svarbu, kad rezultatas patenkintų Jūsų lūkesčius, todėl skiriame vienodai daug laiko ir dėmesio kiekvienam Klientui, nuolat plečiame ir atnaujiname prekių asortimentą.

Kodėl verta pasirinkti būtent mus?

  • Profesionali komanda. Esame vertinami Klientų dėl profesionalaus aptarnavimo ir gebėjimo įgyvendinti net sudėtingiausius projektus.
  • Kokybės garantija. Visiems mūsų gaminiams suteikiame ne mažesnė kaip 2 metų garantija.
  • Dėmesys klientui. Ne tik išklausome klientų pageidavimus, bet ir padedame rasti geriausius langų dengimo sprendimus. Vilniuje ir Vilniaus rajone mūsų meistrai atvyksta NEMOKAMAI konsultacijai.

MŪSŲ DARBAI

LIKO KLAUSIMŲ?

Įveskite savo telefono numerį ir visai netrukus su Jumis susisieks mūsų konsultantas. Mes mielai atsakysime į visus Jūsų klausimus bei padėsime užsirašyti meistro atvykimui.

Fill out this field